Moderné tapety 

Moderné tapety
 • Cocktail
  Cocktail
 • Pure Elegance
  Pure Elegance
 • Factory II
  Factory II

  Factory II. Katalóg tapiet pre odborníkov na design. Hlavnou témou je dostať do interiéru industriálny štýl.Nájdete v ňom tapety imitujúce betón,staré steny,či staré namorené drevo.Všetko v moderom ošúchanom štýle. V tejto kolekcii nájdete prírodné povrchy a textúry, ktoré zabezpečia Vaším stenám skutočný charakter. Je to preto, že malé škvrny sú viac než vítané, a v závislosti na vašej chuti poskytujú chlad alebo teplo rodinnej pohody. Jediné, čo musíte urobiť, je rozhodnúť, ktorý príbeh chcete, aby vaše steny povedali.

 • African Queen II
  African Queen II

  African Queen II. Môžete si priniesť zmyselné kúzlo Afriky na vlastné steny a dodať tak Vášmu domovu skutočne vynikajúci vzhľad.Nebudete veriť svojim očiam, keď uvidíte tieto dokonalé repliky krokodílej či pštrosej kože.Kataló tapiet African Queen II je určený pre milovníkov Africkej prírody a pre ľudí,ktorí majú radi odvážne veci v živote i v priestore.

 • Dekora natur 6
  Dekora natur 6

  Šieste vydanie populárnej kolekcie Dekora Natur je realistické,mladé,moderné a výrazné s nápadnými prirodzenými vzormi a farebne potlačenými motívmi.Mnohostranný mix z prírodného dreva,kameňa a kvetinových vzorov a dekoratívnych motívov s ich povrchovou textúrou sú inšpirované inovatívnym životným štýlom.Kolekcia obsahuje osem Tém: "Džungľa navždy"," Free Style","Les ","Záhradník","Indy","Táborák v ľade", "Hollywood" a "Cirkus",od podhodnotenej jednoduchosti do viditeľných farieb. Sú v ňom perfektné tapety pre každý vkus a štýl interiéru.Prirodzený šarm Dekora Natur.

 • Estelle
  Estelle

  Estelle,je katalóg tapiet je určený pre všetkých tých, ktorí milujú výnimočnosť v úzadí a upriamujú svoju pozornosť na malé, cenné veci. ESTELLE je rozdelený do troch tém. Prvý dizajn sú kvety pivónie. Kúzlo tapety je v tupých a kovových trblietavých kontrastov. Tieto farby sú: tmavošedá, pieskovec, perleť.Druhé motívy sú abstraktné. Výnimočnosť tohto návrhu sú odlesky pigmentov, ktoré umožňujú motívu trblietanie. Treťou témou je motív trávy, ktorá pôsobí ako vlniaca sa vo vetre.

 • Preinterier 2017
  Preinterier 2017

  Na sklade .Výber tapiet s rýchlou dobou dodania.

 • Crispy paper
  Crispy paper

  Katalóg Crispy paper obsahuje motívy medicínskych skríň, kovových skriniek, paliet a obkladov - najnovší trend v tapetovom umení je plne venovaný fotorealizmu. A ako už názov napovedá, tieto vliesové tapety pôsobia realisticky a predvádzaju celú radu motívov v životnej veľkosti, takže budete sa musieť pozerať dvakrát, než si uvedomíte, že ide o tapetu, ktorá na vašu stenu vdýchla nový život.:)

 • Velvet panels
  Velvet panels

  Katalóg Velvet panels je katalóg tapiet u ktorých sa vzory neposúvajú a tapeta je z oboch strán ukončená. Je teda vhodná na tapetovanie pásov.

 • Da Milano
  Da Milano

  Kto chce, aby jeho izby boli nadčasové ,volí katalóg DA Milano. Tapety majú diskrétny a elegantný vzhľad vďaka zvolenej farbe. Tieto tapety sú ladené v tónoch béžovej, sivej a teplom zlatom tóne, ktorého odlesky závisia na svetle a uhle. Vzory sú kvetinové.

 • Wallpaper_2017
  Wallpaper_2017

  Výber tapiet

na stránke
Zobrazených 1 - 15 z 677 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 677 položiek

Menu

Porovnať 0