Luxusné tapety 

Luxusné tapety
 • Cuveé Prestige
  Cuveé Prestige

  Cuveé Prestige je ušľachtilá kolekcia tapiet pre tých, ktorí milujú eleganciu. Prepracovanosť im zaručujú jemné linky a dúhové povrchy. V závislosti na svetle a pozorovacom uhle, objavíte trblietavý lesk alebo mat. Tapety z tohto katalógu sú vyrobené v ušľachtilých odtieňoch : príjemná zlatá,chladná šedá, strieborná a teplá medená. Vrcholom kolekcie je digitálna tlač tapiet s kvetinovými vzormi.

 • Opulence II
  Opulence II

  Opulence II je pokračovanie úspešnej kolekcie bohatstva Opulence . Voľným okom takmer nepostrehnuteľné linky spôsobujú,že v závislosti na uhle zmizne motív , ktorý sa objaví v ďalšom kroku pozorovateľa . Tieto odtiene sú zdržanlivé no zároveň sofistikované. Vysoko kvalitný materiál s kovový efektom vytvára bohatý ale decentný luxus.

 • Colani Evolution
  Colani Evolution
 • Antology 1
  Antology 1

  Anthology 01 je kolekcia úžasných tapiet inšpirovaných exotikou, ale napriek tomu prirodzene vyzerajúcich textúr: ako sú koraly a tráva. Jemné textúry a zložité pozadie vykúzli ilúziu slnečného sveta odrážajúceho sa na vode. Kolekcia má tlmenú paletu zemitých tónov: rafia, pergamen, konope, bridlica, síra a minerály.

 • Antology 2
  Antology 2

  Anthology 02 obsahuje výber inšpirovaný dizajnom mesta v kombinácií s očarujúcimi textúrami a motívy štruktúr s jemnými organickými tónmi.

 • Masterpiece
  Masterpiece

  Masterpiece vás zavedie do fascinujúceho sveta starých majstrov a dokonalých detailov. Tak ďaleko a predsa tak blízko. Nadčasová hra svetla a tieňa, tak šikovne zvečnené na plátne. Môžete blúdiť nekonečne cez vysoké haly, pohltiť všetku krásy okolo vás. Váš pohľad je chytený znova a znova. Pokojné zátišie, fascinujúce zamračené krajiny, majstrovsky zachytené s farbou a štetcom. Slnečné svetlo tancujúce na vode vytvára abstraktný odraz na povrchu. Zamatové okvetné lístky, veľmi realistické, takmer sa zdá, že chcú uniknúť zo svojho rámu. Svieže kvety kontrastujú krásne s hlbokým, tmavým pozadím alebo klasickou smotanovou. Kobercové vzory a pruhy v kráľovskej modrej, zinkovo šedej a okrovej. Masterpiece vytvára umenie prístupné pre tento deň a vek.

Menu

Porovnať 0