Detské tapety 

Detské tapety
 • Villa Coppenrath II
  Villa Coppenrath II

  Villa Coppenrath II.Šesť slávnych hrdinov z kníh nakladateľstva "Coppenrath" sa vydáva za dobrodružstvom.Obklopte svet Vašich detí farebnou kolekciou tapiet s milými motívmi pirátov,zvieratiek a princezien. Rozžiarte svojím deťom izbičku,očká a srdiečka:)

 • Kids&Teens 2016
  Kids&Teens 2016
 • Bambino XVII
  Bambino XVII

  Šťastné a spokojné detstvo najmä v prvých rokoch života, budú znásobovať Vaše steny,v prípade, že použijete tapetu z tejto kolekcie. Detská izba bude vyžarovať bezpečie a útočisko,ktoré poskytuje základ pre bezstarostné, šťastné detstvo. K tapetám sú farebne a vzorovo zladené tkaniny a voály na vytvorenie dobrej nálady a vzrušenia nielen tých najmenších obyvateľov domu, ale aj rodičov. K dispozícii je celý rad návrhov od smiešneho cirkusu, mora, hviez či krásnych detailov z Londýna, ktoré čakajú na to, že vykúzlia úsmev na detských tvárach. Teraz je úžasne jednoduché vytvoriť útulnú izbu plnú zábavy a šťastia.

 • Scion
  Scion

  Guess Who? Tapety s detskými motívmi.Veselé a nápadité.Táto kolekcia oslavuje zábavu s množstvom nezbedných zvierat,tučných pruhov hravých a kvetinových vzorov.V katalógu nájdete rovnaké motívy na tapetách ,záclonách a tkaninách( závesy,vankúšiky)

 • Krtko
  Krtko

  Krásna kolekcia nezabudnuteľnej rozprávky Krtko.

Menu

Porovnať 0